Шукаєте джерело додаткового доходу?

 • Checked Icon

  Відкрийте персональний інвестиційний рахунок в США

 • Checked Icon

  Сформуйте портфель із акцій провідних компаній світу

 • Checked Icon

  Спостерігайте як Ваша мрія поступово втілюється в життя

Як накопичити гроші на забезпечену старість?

 • Checked Icon

  Інвестиції в акції провідних компаній світу

 • Checked Icon

  Готове рішення "під ключ" персонально для Вас

 • Checked Icon

  Повний контроль над своїми заощадженнями

Що для цього потрібно?

$

$

Для досягення бажаного розміру доходу необхідно поповнювати рахунок на цю суму

Щоквартальне поповнення

Для досягення бажаного розміру доходу необхідно поповнювати рахунок на цю суму

$

Сума поповнень

$

Інвестиційний дохід на початок виплат

$

Варість портфеля на початок виплат

$

Отримати роз’яснення

Цей розрахунок показує лише теоретичну дохідність інвестованого капіталу з ефектом складного відсотка без прив'язки до конкретних активів чи фінансових інструментів. Для прикладу в модель закладена дохідність 15%. Результати з іншою дохідністю будуть відрізнятися. Усі наведені показники мають виключно ілюстративний характер і не можуть розглядатися як прогноз, обіцянка чи гарантія отримання таких доходів у майбутньому.

Інвестиційне рішення для тих, хто не бажає витрачати час на заробляння грошей

Дохідність до 25% річних у валюті*

Портфель з іноземних активів захистить Ваші заощадження від інфляції та девальвації, згенерує довгостроковий дохід і примножить капітал

Цілодобовий доступ і контроль

Всі інвестиції знаходяться на Вашому особистому рахунку і доступні онлайн з будь-якого куточка світу. Ви можете контролювати стан свого рахунку зі смартфона 24/7

Відсутність обмежень на зняття

Ваші кошти вкладаються в надійні та високоліквідні цінні папери, які можна швидко продати і вивести гроші на Ваш банківський рахунок впродовж 1-2 днів

Професійна підтримка

Персональний менеджер надасть допомогу з оформленням документів. Біржові фахівці забезпечать постійне обслуговування і супровід Вашого інвестиційного портфеля

* За результатами історичних даних

Зручний сервіс, що економить Ваш час

Надійні іноземні активи

Ви отримаєте портфель з акцій відомих компаній світу, облігацій іноземних держав та перспективних активів

Керовані ризики

Ми забезпечимо кваліфікований супровід портфеля, ребалансування активів та управління ризиками

Готове фінансове рішення

Стратегія інвестування буде враховувати Ваші життєві цілі, фінансові можливості та готовність до ризику

Простота і доступність

Визначіться з терміном і початковою сумою. Всю рутину, пов'язану з процесом інвестування, ми візьмемо на себе

Переваги INVESTUDIO

 • Дохідніше, ніж нерухомість

  Не потрібно перейматися пошуком орендарів, збереженням майна і витрачатися на ремонти

 • Надійніше, ніж депозит

  Кошти розміщуються за кордоном і захищені від девальвації та політичних ризиків

 • Простіше, ніж бізнес

  Ви не залежите ні від клієнтів, ні від постачальників, ні від контролюючих органів

Займайтесь улюбленими справами, а гроші нехай працюють замість Вас

quote-left
 • Сервіс INVESTUDIO пропонує можливість ефективно вкласти вільний капітал для отримання додаткового пасивного доходу.

 • Ви отримаєте джерело додаткового доходу, яке не залежить від успішності Вашого бізнесу чи основної професійної діяльності.

 • Ви можете вести вільний спосіб життя та подорожувати по світу, отримуючи періодичний дохід від інвестованого капіталу.

 • Ваш капітал вкладається у надійні та високоліквідні активи, які завжди доступні та можуть бути швидко конвертовані у гроші.

quote-right

Додатковий дохід

Інвестиційне рішення

Стати клієнтом просто

КРОК 1

Надайте документи

Заповніть анкету, надайте копії паспортів та пройдіть ідентифікацію особи

КРОК 2

Оберіть портфель

Погодьте параметри підібраного для Вас інвестиційного портфеля і підпишіть договір

КРОК 3

Розпочніть інвестування

Переведіть кошти на свій інвестиційний рахунок і приєднайте його до INVESTUDIO

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?

Річна оплата за супровід рахунку складає 1-2% від суми інвестованого капіталу та 10-20% від отриманого доходу

Розмір цих ставок узгоджується наперед і залежить від складності портфеля

Питання та відповіді

 • З яких активів складається інвестиційний портфель?

  Ми формуємо диверсифіковані інвестиційні портфелі з високоліквідних фінансових активів, які торгуються на провідних біржах світу. Серед них: акції міжнародних компаній, державні облігації, дорогоцінні метали, біржові індексні фонди та ін. Ви отримуєте можливість придбати привабливі активи в Америці, Європі, Азії і стати співвласником відомих брендів на зразок Apple, Google, Boeing, Tesla, Nike, McDonald's, Coca-Cola та ін.

 • Яка мінімальна сума потрібна для початку?

  Інвестиційний портфель повинен бути ефективним і витрати на його супровід не повинні "з'їдати" всю дохідність. Тому в продуктах INVESTUDIO мінімальна рекомендована сума для інвестиційного портфеля складає 10 000 доларів США. Це дає змогу придбати необхідні фінансові інструменти в оптимальних пропорціях, застосувати активні інвестиційні стратегії і забезпечити належне хеджування ризиків. Актуальну інформацію про брокерські комісії та біржові збори можна отримати ось тут

 • Через скільки часу я зможу забрати свої кошти?

  Обмеження щодо термінів інвестування відсутні і при потребі Ви момежете вивести кошти на свій банківський рахунок в будь-який час. Однак, слід розуміти, що чим довший термін інвестування – тим більша ймовірність досягнути поставленої мети. Тому для довгострокових цілей (власна пенсія, резервний фонд та ін.) ми рекомендуємо орієнтуватись хоча б на 10-15 років.

 • Де знаходяться мої гроші та хто ними розпоряджається?

  Гроші та фінансові активи знаходяться безпосередньо на Вашому особистому рахунку в Interactive Brokers (США), є виключно Вашою власністю і нікому не передаються. Розпорядником брокерського рахунку в США є лише Ви, як його власник або уповноважені Вами особи (родичі). Компанія INVESTUDIO виступає у ролі інвестиційного радника і портфельного менеджера, здійснюючи операції за дорученнями клієнта.

 • Як регламентується співпраця між клієнтом і брокером?

  Відносини і умови взаємодії між клієнтом, INVESTUDIO та Interactive Brokers регулюються відповідними договорами згідно законодавства США і України. Клієнт має повний доступ до власного рахунку 24/7 і за допомогою особистого кабінету в Interactive brokers, а також мобільного додатку «IBKR Mobile» може здійснювати контроль над всіма операціями.

 • Чи обов'язково поповнювати інвестиційний рахунок?

  Не обов’язково. Однак, дофінансовуючи рахунок, Ви збільшуєте капіталізацію інвестиційного портфеля і прискорюєте досягнення своєї фінансової мети. Проте все залежить від Вашого бажання і можливостей. Коли і на скільки поповнювати рахунок – вирішувати лише Вам.

 • Яка процедура переказу коштів на іноземний брокерський рахунок?

  Кожен громадянин України згідно постанови Нацбанку може переказати за кордон до 200 000 Євро на рік. З оформленням заявки на е-ліміт і переведенням коштів з України на брокерський рахунок в США у більшості банків затримок і проблем не виникає. Однак, згідно вимог Держфінмоніторингу, банк має право запросити документальне підтвердження походження коштів.

 • Чи має мій інвестиційний рахунок захист на зразок фонду гарантування банківський вкладів?

  Так, такий захист існує – інвестиційні рахунки в Interactive Brokers, на яких знаходяться грошові кошти і цінні папери клієнтів, застраховані у США Корпорацією із захисту інвесторів у цінні папери (SIPC) на загальну суму до 500 000 доларів. З них 250 000 доларів може бути виплачено, як готівкова компенсація. Додаткову інформацію можна отримати за цим посиланням

 • Які гарантії отримання дохідності та уникнення збитків?

  Інвестиції в цінні папери неминуче пов'язані з фінансовими ризиками, а показники дохідності та просадок попередніх періодів не гарантують їх повторення в майбутньому. Інвестиційні рішення INVESTUDIO мають високий рівень захисту, однак не гарантують фіксовану дохідність і не дають стовідсоткового захисту від втрат. Вони спрямовані на те, щоб досягти найбільш оптимального балансу ризику і дохідності, а також максимально підвищити шанси на отримання бажаних фінансових результатів.

 • Чи є обмеження щодо закриття інвестиційного портфеля і виводу коштів?

  Йти до кінця, чи достроково зійти з дистанції – вирішуєте тільки Ви. Продати свої активи за ринковими цінами і закрити портфель Ви зможете в будь-який момент. В цілях безпеки вивести кошти з брокерського рахунку можна лише на банківський рахунок, відкритий на Ваше ім'я. Процедура виведення коштів в Україну, або на банківський рахунок клієнта в іншу країну займає зазвичай 1-2 дні. Причому один раз на місяць це можна зробити безкоштовно.


Про нас

INVESTUDIO – це фінансово-технологічна компанія, яка спеціалізується на розробці автоматизованих систем управління інвестиційними портфелями. Надання фінансових послуг здійснюється згідно ліцензії Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку №707 від 27.11.2019 р.

INVESTUDIO офіційно співпрацює з брокерською компанією Interactive Brokers (США) в статусі зареєстрованого інвестиційного радника. Спеціалісти компанії мають належну кваліфікацію та досвід, відповідають професійним критеріям і сертифіковані для роботи з фінансовими інструментами.