Як сформувати власний пенсійний резерв?

 • Checked Icon

  Інвестиції в акції провідних компаній світу

 • Checked Icon

  Готове рішення "під ключ" персонально для Вас

 • Checked Icon

  Повний контроль над своїми заощадженнями

Як накопичити гроші на забезпечену старість?

 • Checked Icon

  Інвестиції в акції провідних компаній світу

 • Checked Icon

  Готове рішення "під ключ" персонально для Вас

 • Checked Icon

  Повний контроль над своїми заощадженнями

Як вийти на бажаний рівень пенсії*?

$

$

Для досягнення бажаного розміру пенсії необхідно поповнювати рахунок на вказану суму

Щоквартальне поповнення

Для досягнення бажаного розміру пенсії необхідно поповнювати рахунок на вказану суму

$

Інвестиційний дохід на початок виплат

$

Вартість портфеля на початок виплат

$

Отримати роз’яснення

* Під пенсією маються на увазі кошти, які накопичуються від інвестиційного доходу і поповнень на особистому рахунку інвестора з метою їх періодичного зняття через певний час. Інвестиційний калькулятор дає лише демонстративний розрахунок доходів та виплат за обраний період накопичення. Для прикладу в моделі закладена дохідність 15% річних . Усі отримані результати мають виключно інформаційний та ілюстративний характер і не можуть розглядатися як прогноз чи гарантія отримання такої дохідності у майбутньому.

Сучасна альтернатива для тих, хто не живе ілюзіями державної опіки, а сам будує фінансове майбутнє

До 20% річної дохідності у валюті*

Інвестиційний портфель з професійним супроводом генерує довгостроковий дохід і примножує Ваш капітал. Він захищає Ваші заощадження від інфляції та девальвації.

Інвестиційний рахунок у США

Ваші кошти вкладаються за кордоном в надійні та високоліквідні цінні папери. Їх у будь-який час можна продати за ринковою ціною і вивести гроші на Ваш рахунок впродовж 1-2 днів.

Цілодобовий доступ до Ваших активів

Всі інвестиції знаходяться на Вашому особистому рахунку і доступні онлайн 24/7 з будь-якого куточка світу. Ви бачите і контролюєте всі операції зі свого смартфона.

Повний сервіс і професійна підтримка

Постійне обслуговування Вашого інвестиційного рахунку, закріплений персональний менеджер. Супровід операцій, оформлення документів, звітність, аналітика, фінансові консультації.

* За результатами історичних даних

Зручний сервіс, що економить Ваш час

Надійні іноземні активи

У Вас буде особистий інвестиційний портфель з акцій всесвітньо відомих компаній, державних облігацій провідних країн світу, дорогоцінних металів

Керовані ризики

Вам буде забезпечено кваліфікований супровід портфеля, ребалансування активів та управління ризиками. Так, керовані ризики збільшують дохідність

Готове фінансове рішення

Ви отримаєте свій закордонний інвестиційний рахунок, надійного американського брокера, допомогу з переказом коштів, чіткий план та стратегію інвестування під Ваші цілі та бажану дохідність

Простота і доступність

Всю організацію та супровід процесу інвестування ми беремо на себе. Вам лише потрібно обрати термін інвестування і визначитись з початковою сумою

Особливість INVESTUDIO

 • Персональний сервіс

  Кожен клієнт отримує індивідуальне рішення, яке підходить саме під його життєві обставини, потреби і фінансові цілі.

 • Експертність і технологічність

  Швидкість аналізу та ефективність стратегій - ми покладаємо на штучний інтелект і комп'ютерні алгоритми. А роботу з людьми і прийняття важливих рішень - довіряємо фахівцям.

 • Пріоритетність безпеки

  На перше місце ми завжди ставимо управління ризиками і зменшення ймовірності втрат. А вже на цій основі будуємо моделі зростання дохідності.

Заощаджуйте інвестуючи, як це роблять у розвинених країнах

quote-left
 • Сервіс INVESTUDIO не є традиційною програмою пенсійного чи страхового накопичення. Його суть - заощаджувати і накопичувати інвестуючи. Це сучасне фінансове рішення для успішного досягнення життєвих цілей. Воно побудоване на новітніх інформаційних технологіях і адресоване тим, хто звик самостійно визначати свій добробут і не залежати від сторонніх обставин.

  Отримайте рішення, яке підходить саме Вам!

 • Ваш інвестиційний рахунок – завжди у Ваших руках і завжди доступний. Ви нікому не передаєте свої гроші на роки вперед з надією, що вони не зникнуть чи не знеціняться. Вам не загрожує девальвація гривні, банкопади, невдалі реформи.

  Отримайте рішення, яке підходить саме Вам!

 • Ви отримаєте свободу керувати власним життям і ні від кого не залежати. Тільки Ви вирішуватимете коли піти на заслужений відпочинок, де його провести, яку суму виплат і з якою періодичністю отримувати.

  Отримайте рішення, яке підходить саме Вам!

 • Ви станете повним господарем становища. Ніхто не встановлюватиме Вам обов'язкових внесків чи обмежень за віком. З якої суми стартувати, скільки і коли поповнювати, коли знімати - буде залежати тільки від Вас!

  Отримайте рішення, яке підходить саме Вам!

quote-right

Стати клієнтом просто

КРОК 1

Надати документи

Заповнити анкету, надати копії документів (внутрішній і закордонний паспорт, податковий код), пройти ідентифікацію

КРОК 2

Обрати портфель

Погодити параметри підібраного для Вас інвестиційного портфеля і підписати договір

КРОК 3

Розпочати інвестування

Перевести кошти на відкритий для Вас брокерський рахунок у США і приєднатись до нашої системи управління портфелем

СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?

За повний супровід рахунку ми отримуємо 1-2% у рік від суми інвестованого капіталу та 10-20% від заробленого для Вас прибутку

Розмір цих ставок залежить від складності інвестиційного портфеля

Питання та відповіді

 • З яких активів складається інвестиційний портфель?

  Ми формуємо диверсифіковані інвестиційні портфелі з високоліквідних фінансових активів, що торгуються на провідних біржах світу. Це – акції міжнародних корпорацій і найбільших компаній США, Євросоюзу, Японії, Китаю, Австралії та інших країн; іноземні казначейські облігації з найвищим кредитним рейтингом ААА; золото та інші біржові товари; провідні індексні фонди. З таким портфелем Ви отримуєте можливість не виходячи з дому інвестувати у найпривабливіші активи по всьому світу та без зайвих зусиль стати співвласником Apple, Facebook, Google, Microsoft, Netflix, Samsung, Nike, McDonald's та інших найвідоміших світових брендів.

 • На яку мінімальну суму і термін розрахований інвестиційний портфель?

  Інвестиційний портфель має бути насамперед ефективним. Тобто витрати на управління інвестиціями, а також брокерські комісії і збори не повинні "з'їдати" його дохідність. Тому в продуктах INVESTUDIO мінімальна рекомендована сума для інвестиційного портфеля на рахунку в Interactive Brokers складає 10 000 доларів США. Це дає змогу придбати в оптимальних пропорціях необхідні фінансові активи, застосувати стратегії управління дохідністю і ризиками, забезпечити хеджування від різких просадок. Що стосується термінів інвестування, то обмежень звісно немає. Але Ви маєте розуміти, що результативність Ваших інвестицій прямо залежать від часового горизонту. Чим довший термін інвестування – тим більша ймовірність досягнути поставленої мети. Тому для таких довгострокових цілей, як накопичення на власну пенсію, ми рекомендуємо інвестувати на термін від 10-15 років і більше.

 • Де знаходяться мої гроші та хто ними розпоряджається?

  Гроші та фінансові активи знаходяться безпосередньо на Вашому особистому рахунку в Interactive Brokers (США) і є виключно Вашою власністю. Розпорядником брокерського рахунку в США є лише його власник або уповноважені ним родичі чи спадкоємці. Ні гроші, ні цінні папери від клієнта до INVESTUDIO не передаються! Компанія виступає у ролі інвестиційного радника і портфельного менеджера. Відносини і умови взаємодії між клієнтом, INVESTUDIO та Interactive Brokers регулюються відповідними договорами згідно законодавства США. Клієнт має повний доступ і контроль щодо власного рахунку 24/7 за допомогою особистого кабінету в Interactive brokers, а також мобільного додатку «IBKR Mobile».

 • Чи обов'язково поповнювати інвестиційний рахунок?

  Не обов’язково. Однак, поповнюючи рахунок, Ви збільшуєте капіталізацію інвестиційного портфеля і прискорюєте досягнення своєї фінансової мети. Однак все залежить від Вашого бажання і можливостей. Коли і на скільки поповнювати рахунок – вирішувати лише Вам.

 • Яка процедура переказу коштів на іноземний брокерський рахунок?

  Кожен громадянин України згідно лімітів Нацбанку може щорічно переказати за кордон до 200 000 Євро. Операція виводу коштів з України на брокерський рахунок в США у багатьох українських банках не викликає проблем. INVESTUDIO надає консультації та готує для клієнта необхідні документи, з якими він звертається у свій банк для здійснення переказу. Сама процедура оформлення заявки і переведення коштів згідно е-ліміту займає 1-2 дні. Як правило, з сумами в межах 10 000 доларів США додаткових питань не виникає. Однак, згідно закону, банк має право запросити документальне підтвердження походження коштів.

 • Чи має мій інвестиційний рахунок якийсь захист на зразок фонду гарантування банківський вкладів?

  Так, такий захист існує. Рахунки в Interactive Brokers, на яких знаходяться грошові кошти і цінні папери клієнтів, застраховані у США Корпорацією із захисту інвесторів у цінні папери (SIPC) на загальну суму до 500 000 доларів. З них 250 000 доларів виплачуються як готівкова компенсація.

 • Які гарантії отримання дохідності та уникнення збитків?

  Гарантій уникнення збитків чи одержання прибутків на фондових ринках не може дати ніхто. Інвестиції в цінні папери неминуче пов'язані з фінансовими ризиками, а показники дохідності та просадок попередніх періодів не гарантують їх повторення в майбутньому. Інвестиційні рішення INVESTUDIO не гарантують фіксовану дохідність і не дають стовідсоткового захисту від втрат. Вони спрямовані на те, щоб досягти найбільш оптимального балансу ризику і дохідності Ваших інвестицій, а також максимально підвищити шанси на отримання бажаних фінансових результатів.

 • Чи є обмеження щодо закриття інвестиційного портфеля і виводу моїх коштів?

  Продати свої активи за ринковими цінами і закрити портфель можна в будь-який момент. Йти до кінця досягнення цілі чи змінити її – вирішуєте тільки Ви. Що стосується отримання коштів з брокерського рахунку, то ніяких обмежень немає. Вивести гроші можливо лише на Ваш банківський рахунок і це ще один засіб безпеки. Причому один раз у місяць це можна зробити безкоштовно. За часом процедура виведення коштів в Україну або на банківський рахунок клієнта в іншу країну займає зазвичай 1-2 дні.


Про нас

INVESTUDIO – це фінансово-технологічна компанія, яка заснована у 2016 році на Кіпрі та спеціалізується на розробці автоматизованих систем управління інвестиційними портфелями. З 2019 року після реєстрації однойменної компанії, бренд INVESTUDIO працює в Україні. Надання фінансових послуг здійснюється компанією згідно ліцензії Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку №707 від 27.11.2019 р.

Ми офіційно співпрацюємо з брокерською компанією Interactive Brokers (США) в статусі зареєстрованого інвестиційного радника. Наші спеціалісти мають належну кваліфікацію та досвід, відповідають професійним критеріям і сертифіковані для роботи
з фінансовими інструментами.